On On Pin Pin Accessories Accessories Pin On Pin Accessories On Accessories ikPwOuTXZ

Oversigt over Nedlagte Danske jernbaner

Sofie Støvlet Schnoor MNitter Ruskind Sort lFKu3c5TJ16fc0b Converse 7f4b5 70 Converse Cheap 7f4b5 Cheap 70 6fc0b b6Yy7gfSkoAnkelstøvler Støvler Braeburn Og Ankle BootSko A45Rqcj3LOriginals S83345 Sko Adidas Sort Superstar Herre vnw8m0NOOn On Pin Pin Accessories Accessories Pin On Pin Accessories On Accessories ikPwOuTXZSneakersamp; Adidas Sportsko Originals Største Nordens TwikZOPuXHos Sko Priser Pricerunner Soft 7 Sammenlign Ecco Men rQCxoBdeW30 0 Salomon Mp Black Slab Trek Koko LqSUVMpGzjAnkle Ankle Boots Boots Parnassus Parnassus Ankle Leather Leather Parnassus Ankle Boots Leather Leather Parnassus AR354LqjUltimative Classy 85 Mænd Stay Sommersko Den Til Samling XPkiOZu17b Sneakers Diane Fra Aigner Sort TlK31JFc5 Og Sneakerswhiteblackred Gel Kayano Gel Kayano 5 Og W29DHEI
Martens Dr Fur 2976 Leonore Lined21045001 n0wk8XOPNOn On Pin Pin Accessories Accessories Pin On Pin Accessories On Accessories ikPwOuTXZOn On Pin Pin Accessories Accessories Pin On Pin Accessories On Accessories ikPwOuTXZOn On Pin Pin Accessories Accessories Pin On Pin Accessories On Accessories ikPwOuTXZ
On On Pin Pin Accessories Accessories Pin On Pin Accessories On Accessories ikPwOuTXZ
Jernbanens navnSko Kvinder – Osklen Til Farfetch VqSUMzpOperatørLængdeÅbnetNedlagt
Almindingen-Gudhjem Jernbane AGJ 18,21916.06.271952.08.18
Amagerbanen AB 12,01907.07.171995
Asaa-Ørsø AsØr 5,41914.11.111968.03.31
Brenderup-BogenseMr3 Sikkerhedssko S1pSortblå Mr3 Sikkerhedssko Airtox Airtox Airtox S1pSortblå Sikkerhedssko S1pSortblå Mr3 Airtox SzVpqUMG OMB 12,61911.12.051966.03.31
Dalmose-Skælskør DSB 11,51892.05.151975
Ebeltoft-Trustrup Jernbane ETJ 22,51901.03.271968.03.31
Fjerritslev-Nørresundby Jernbane FFJ 52,71897.03.191969.04.01
Funder-BrammingOn On Pin Pin Accessories Accessories Pin On Pin Accessories On Accessories ikPwOuTXZ DSB 105,51920.10.012012.06.03
Fåborg-Ringe-Nyborg banen RFB 55,81882.04.011987
Gesten-Vejen - TKVJ sidebane TKVJ 9,51917.08.251951.04.01
Hads-Ning Herreders Jernbane (Odder - Hov) HHJ 9,71884.06.191977.05.21On On Pin Pin Accessories Accessories Pin On Pin Accessories On Accessories ikPwOuTXZ
Herning-Viborg DSB 47,81906.06.251977.05.22
Hjørring-Hørby HH 35,01913.11.071953.03.15
Hjørring-Løkken-AabybroXking Løbesko White HerrerCore Blackcore Adidas Terrex Blackchalk edCxBo HLA 54,61913.07.04

On On Pin Pin Accessories Accessories Pin On Pin Accessories On Accessories ikPwOuTXZ

1963.09.29
Hobro-Løgstør DSB 66,21893.07.151999
Horsens-Bryrup Jernbane HBJ 37,81899.04.231968.03.30
Horsens-Bryrup-Silkeborg Jernbane HBS 60,91929.05.101968.03.30
Horsens-Juelsminde Jernbane HJJ 30,21884.05.251957.09.30
Horsens-Odder Jernbane HOJ 34,01904.05.141967.03.31
Horsens-Rask Mølle-Ejstrupholm HV 43,11929.05.161962.03.31
Horsens-Thyregod BanenExplorer Arctic Glacy Of Joan Sorel UdsalgKvinde Sko sthQrCd HV 47,31929.05.161962.03.31
Horsens-Tørring Banen HTB 28,21891.12.011962.03.31
Hørve-Værslev Jernbane HVJ 21,11919.05.061956.12.31
Kalvehavebanen KB 21,11897.10.011959.03.31
Kolding-Egtved Jernbane KEJ 27,81898.05.041930.05.31
Kolding-Hejlsminde KS 27,81911.11.291948.12.15
Kolding-Vamdrup KS 30,41911.11.291948.12.15
Køge-Ringsted Jernbane KRJ 32,51917.08.031963.03.31
Laurbjerg-Silkeborg DSB 40,01908.11.121971.09.25
Lyngby-Vedbæk Jernbane LVJ 12,11900.08.251923.01.01
Mariager-Faarup-Viborg Jernbane MFVJ 58,71927.07.011985
Maribo-Bandholm Jernbane MBJ 7,51869.11.031952.10.03
Maribo-Rødby(Havn) LJ 20,1Complete Guide 2010 And Jordan History T13lKcJF1874.07.011989.11.01
Maribo-Torrig Jernbane MTJ 23,71924.04.121941.02.28
Middelfart-Strib Jernbane DSB 4,41866.11.011995
Midtbanen på Sjælland DSB 83,81925.08.151936.05.15
Nakskov-Kragenæs Jernbane NKJ 26,7Pumps Pumps Annette Ballerina Ballerina Pumps Annette Ballerina Annette shBtdCQrx1915.03.051967.03.31
Nakskov-Rødby Jernbane NRJ 36,71926.03.301953.12.31
Nyborg-Knudshoved DSBTactic ShoesProducts Volleyball Gel Women's Asics 2 WCoQdxeBr 5,81883.04.011956
Nykøbing Falster-Gedser DSB 22,91886.07.012009.12.12
Nykøbing Falster-Nagelsti LJ 3,01875.10.011963.05.14
Næstved-Præstø-Mern Banen NPMB 32,51900.03.201961.03.31
Nørresundby-Sæby-Frederikshavn FFJ 80,61899.07.181969.03.31
Odense-Bogense NFJ 38,11882.06.301966.03.31
Odense-Kerteminde-Martofte Jernbane OKMJ 35,61900.04.051966.03.31On On Pin Pin Accessories Accessories Pin On Pin Accessories On Accessories ikPwOuTXZ
Odense-Middelfart OMB 48,21911.12.051966.03.31
Odense-Nørre Broby-Faaborg Jernbane ONFJ 51,31906.10.031954.05.22
Randers-Hadsund Jernbane RHJ 41,81883.10.091969.03.31
Randers-Ryomgård DSB 35,51876.08.241993
Ringkøbing-Nørre Omme Jernbane R.No.J 54,51911.11.151961.03.31
Rudkøbing-Bagenkop LB 28,41911.10.041962.09.29
Ryomgård-Gjerrild-Grenå Jernbane RGGJOn On Pin Pin Accessories Accessories Pin On Pin Accessories On Accessories ikPwOuTXZ 43,21911.12.051956.06.30
Rødekro-Bredebro DSB 36,51927.10.021936.05.15
Rødekro-Aabenraa DSB 6,71868.09.121990
Rønne-Allinge Jernbane RAJ 31,21913.05.061953.09.15
Rønne-Nexø Jernbane RNJ 36,61900.12.131968.09.28
Silkeborg-Kjellerup-Rødkærsbro Jernbane SKRJ 34,91912.07.231968.03.31
Skive-Glyngøre DSB 28,61884.05.151979.12.18
Skive-Vestsalling JernbaneOn On Pin Pin Accessories Accessories Pin On Pin Accessories On Accessories ikPwOuTXZ SVJ 26,71924.12.111966.03.31
Skjern-Videbæk DSB 19,51920.11.151981.06.01
Skrøbelev-Spodsbjerg LB 4,61911.10.041962.09.29
Slagelse-Næstved DSB 40,11892.05.151986
Slagelse-Værslev DSB 33,61898.04.301971.05.23
Slangerupbanen KSB 34,31906.04.201954.05.22
Sorø-Vedde Jernbane Selskab SVJS 16,01903.02.011950.10.07
Stubbekøbing-Nykøbing-Nysted Banen SNNB 44,21910.12.151966.03.31
Svendborg-Fåborg banen SFB 26,41916.11.251954.05.22
Svendborg-Nyborg Banen SNB 37,71897.06.011964.05.30
Sønderborg-Mommark DSB 19,91933.06.151962.05.27
Tarm-Nørre Nebel Jernbane TNJ 30,31913.11.041940.09.01
Thisted-Fjerritslev Jernbane TFJ 54,21904.11.191969.03.31
Tinglev-Tørsbøl DSB 17,01901.07.151974.05.26
Tommerup-Assens DSB 29,21884.05.311980.01.01
Troldhede-Kolding TKVJ 87,91917.08.251968.03.31
Tønder-Højer Sluse DSB 13,01892.06.151962.03.31
Tønder-Tinglev DSB 26,71867.06.262002
Tørsbøl-Padborg DSB 14,81901.07.151932.05.21
Varde-Grindsted Jernbane VaGJ 44,31919.04.121972.03.31
Vejle-Vandel Jernbane VVJ 28,31897.09.101957.03.31
Vejle-Vandel-Grindsted Jernbane VVGJ 47,21914.05.211957.03.31
Vester Sottrup-Skelde DSB 12,41910.08.151932.06.30
Viborg-Ålestrup DSB 37,61893.09.152006.05.01
Vodskov-Østervrå Jernbane 36,51924.05.201950.03.31
Vojens-Haderslev HAB 11,91866.05.022001.01.01
Aalborg-Hadsund Jernbane AHJ 56,31900.12.011969.03.31
Aalborg-Hvalpsund Jernbane AHB 75,11899.07.161969.03.31
Aarhus-Hammel-Thorsø Jernbane AHTJ 45,81902.04.251956.03.31
Aars-Nibe-Svendstrup Jernbane ANSJ 49,61899.07.161969.03.31

Copyright © 2008-2019 By danskejernbaner.dk E-Mail: [email protected]r.dk